Matematik Kursları

Matematik Kursları

Matematiği bir yaşam tarzı olarak benimseyen bireylerin daha kolay, daha başarılı, daha mutlu ve daha kaliteli bir hayat sürdükleri herkesçe malumdur. Kısaca söylemek gerekirse başarmak için matematik şarttır. Ankara Aydın Akademi Matematik-Kursları 1989’Dan beri eğitim tecrübesini sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Ben matematik yapamıyorum, matematikten anlamıyorum, hatta matematikten nefret ediyorum demeyin, Türkçe çözebilen herkes Matematikte yapabilir. Aydın Akademi Bilgisayar Kursu ve Matematik Kursu ile Matematik korkunuzu yeneceksiniz. Ankara Aydın Akademi Matematik Kursu kapsamında her düzeyden Matematik eğitimler vermektedir. Genel Matematik, Lise Matematiği, DGS Matematik Kursu, KPSS Matematiği.

  Lise Matematik Kursu

  İyi ve dolu dolu geçen bir lise hayatı güzel bir üniversitenin başlangıcı, iyi bir üniversite ise kaliteli bir hayatın başlangıcı demektir. Bu bilinçle Lise ara sınıf Matematik kurslarımız öğrencilerimizin ders müfredatlarına paralel olmanın yanı sıra üniversite sınavlarına da hazırlayacak şekildedir.

  LGS Matematik Kursu

  Ortaokul 5,6,7,8 Sınıflara yönelik MATEMATİK DERSİ, temel düzeyden başlanarak matematik eğitimi verilir. LGS Matematik Kursu ara sınıflara yönelik, okul programınıza paralel giden Matematik-Kursları hem okuldaki başarı notlarınız yükselecek hem de Lise sınavlarına hazırlık kurslarına temel teşkil edecektir. Ortaokul ara sınıflara hafta sonu 6 saat matematik eğitimi verilmektedir.

  DGS Matematik Kursu

  Dikey geçiş sınavlarına yönelik DGS Matematik Kursu, ön lisans mezunu ya da meslek yüksek okulu son sınıfta okuyan öğrencilere yöneliktir. DGS Matematik Kurslarımızda, haftada iki gün, hafta içi akşam ya da hafta sonu seçeneklerimiz vardır.

  DGS Matematik Kursu Dikey Geçiş Sınavları meslek yüksek okulun 2. sınıfında ya da mezun durumunda olan öğrencilerin, lisans eğitimi için girebilecekleri bir sınavdır. DGS sınavında Türkçe ve Matematik olmak üzere iki alan vardır. Sayısal çıkışlılar matematik ağırlıklı, sözel bölüm çıkışlılar sözel ağırlıklı, eğit ağırlık çıkışlılar ise Türkçe ve Matematik her ikisinden de çözmeleri gerekmektedir. Görüldüğü üzre DGS ile lisans programına yerleşmek daha kolaydır. DGS matematik konuları Mat1 dediğimiz temel kavramlardan oluşmaktadır.

  TYT-AYT Matematik Kursu

  Öğrencilerimizin yüksek öğrenim görebilmeleri için TYT veya AYT sınavlarına girmeleri gerekmektedir. Bu sınavlarda ise sadece sayısal bölümlerde değil sözel ve eşit ağırlık mezunlarında bile belirleyici ders matematiktir. TYT ve AYT sınavlarında öğrenciler zamanla yarışmaktadırlar. Genellikle ortak şikayet sürenin yetmemesidir. Özellikle Sözel sorulardaki paragrafların uzunlukları çok zaman kaybettirmektedir. Öğrenciler bir paragraf sorusunu yaklaşık 2 dakikada çözerken, matematiği iyi bilen biri için 1 matematik soru çözümü 30 saniye sürmektedir. Bu durum adaya süre ve puan kazandırma anlamında rakiplerine fark atmalarını sağlamaktadır.

  KPSS Matematik Kursu

  KPSS Matematik Kursu almak için daha ne kadar bekleyeceksiniz. matematik olmadan olmuyor işte! Her geçen gün kamu personeli Adaylarının bilgi düzeyi ve puanları artıyor. Rakiplerinize fark atıp daha çok puan alabilmeniz için mutlaka Matematik netlerine ihtiyacımız vardır. Ankara Aydın Akademi KPSS Matematik Kursu ile sınıf grupları şeklinde ya da bire bir özel dersler şeklinde matematik eksikliğinizi gideriyoruz.

Ayrıntılı Bilgiler öğrenmek isterseniz Kurucu Müdür: Ahmet AYDINALP Cep tel:0-532-711-57-57| İşyeri tel:0-312-418-9494

Matematik-Kursları