İletişim Sayfamız

Özel Ankara Aydın Akademi iletişim bilgileri ve lokasyonu aşağıda verilmiştir ama yine de yer tarifi yapmak isterim. Özel Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursu Merkezi Ankara Atatürk Bulvarı üzerinde Kızılay meydanında, Kızılay AVM ile Evkur Mağazasının arasında kalan 94 nolu binanın 7. katındayız. Ulaşımı kolay merkezi bir yerdeyiz. Ankara’nın her yerinden tek vesait ile gelebilirsiniz. Kurs Merkezi önünde neredeyse her semtten gelen otobüs durakları vardır. Durakların Kurumumuza uzaklığı 3 – 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eğer Metro ya da Ankaray ile gelecekseniz Kızılay Metro İstasyonunda ineceksiniz. Kızılay Metrosunun farklı yönlere çıkışları vardır. Metrodan İzmir Caddesi çıkışından çıkarsanız, tam 94 nolu Kurs binasının önüne çıkmış olursunuz..

ÖZEL AYDIN AKADEMİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bizi aşağıda verilen sabit telefon hattı ve mobil telefon hattından 7 gün 24 saat arayabilir, WhatsApp hattımıza ve e-posta adresimize 7 gün 24 saat çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz. Mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

  • Sabit Telefon NO:0 312 418 94 94
  • Cep Telefon NO/WHATSAPP NO: 0532 711 57 57 KURUCU MÜDÜRÜ Ahmet AYDINALP
  • Web Adresi: www.ankaraaydin.com
  • Adres:Atatürk Bulvarı No: 94/14 (Kat 7) Kızılay/Çankaya/ANKARA (Kızılay AVM binasının Sıhhiye yönündeki yan binasındayız)

iletişim-sayfamız